Naujienos

Vilkaviškio g. darbai – visų eismo dalyvių saugumui

Prasidėjus pavasariui, atšilus orams ir pasibaigus techninei pauzei – darbai Marijampolės savivaldybėje suintensyvėjo. Gyventojai pastebi tvarkomas gatves, automobilių stovėjimo aikšteles, vykdomus projektus tiek mieste, tiek kaimiškosiose vietovėse. Natūralu, kad savivaldybės gyventojams kyla klausimų. Šiuo metu daug dėmesio sulaukia tvarkoma Vilkaviškio g. atkarpa.

„Dar 2015 m. buvo suprojektuotas Vilkaviškio gatvės kapitalinis remontas nuo Šešupės tilto iki J. Ambrazevičiaus–Brazaičio gatvės. Dešinėje gatvės pusėje – suprojektuotas, minimalaus reglamentuojamo, 2,5 m pločio pėsčiųjų ir dviračių takas. Kairėje gatvės pusėje – pėsčiųjų takas. Šioje atkarpoje įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai susijungs su anksčiau Vilkaviškio gatvėje įrengtais takais. Važiuojamosios gatvės dalies vienos eismo juostos plotis – 3 m. Ji prieš Mokolų–Vilkaviškio–Tarpučių gatvių sankryžą išplatės į 3 eismo juostas. Važiuojant kairiąja gatvės juosta galimybė sukti bus tik į kairę pusę, vidurinė ir dešinė juostos suteiks galimybę judėti tiesiai, o iš dešinės eismo juostos bus galima sukti ir į dešinę pusę.“,- situaciją komentavo Savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Arvydas Bekeris.

Pasak A. Bekerio, šios gatvės kategorija – C1 ir Vilkaviškio g. projektas atitinka šios gatvės kategorijai keliamus reikalavimus. Taip pat kaip ir pridera, atlikta projekto ekspertizė, visi minėti gatvės, pėsčiųjų ir dviračių takų pločiai patvirtinti eismo saugumo audito. Visi gatvės tvarkybos darbai buvo pradėti gavus atitinkamų institucijų leidimus.

Kol vyksta Vilkaviškio g. atkarpos tvarkymo darbai gyventojų prašome supratimo ir kantrybės. Tikime, kad pabaigus vykdyti darbus saugiai ir patogiai galės judėti ne tik automobiliai, bet ir pėstieji bei dviratininkai – juk visi esame svarbūs eismo dalyviai.

Atsiprašome gyventojų už sukeliamus nepatogumus.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius