Naujienos

Pagalba šeimoms – du nauji automobiliai

Marijampolės socialinės pagalbos centro socialiniams darbuotojams darbui su socialinę riziką patiriančiomis šeimomis skirti du nauji automobiliai „Dacia Duster“, kad būtų greičiau ir efektyviau suteikiama socialinė pagalba. Jie perduoti Marijampolės socialinės pagalbos centro darbuotojams, dirbantiems kaimiškosiose seniūnijose.

Automobiliai skirti Sasnavos, Šunskų ir Liudvinavo seniūnijose socialinių paslaugų teikimui, kuriose yra daugiausia socialinę riziką patiriančių šeimų, gyvenančių sunkiai pasiekiamose, atokiose vietovėse. Marijampolės socialinės pagalbos centras automobilius įsigijo iš gautų pajamų už paslaugas.
Automobilių raktelius perduodama darbuotojams Marijampolės socialinės pagalbos centro direktorė Vilma Ratkevičienė linkėjo efektyvaus, saugaus ir produktyvaus darbo.

Marijampolės savivaldybės tarybos narys Alvydas Kirkliauskas džiaugėsi, kad automobiliais bus teikiama pagalba šeimoms, o atvažiuojantys socialiniai darbuotojai bus laukiami.
Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė ir kiti Marijampolės socialinės pagalbos centro atstovai.
Nauji automobiliai palengvins susisiekimo galimybes, leis greičiau ir efektyviau  suteikti reikiamą pagalbą. Socialinės darbuotojos jau šiandien naujais automobiliais išvyko į savo seniūnijas.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius