Naujienos

Kodėl verta ateiti į “Festivalis YRA”?

Šiais metais rugpjūčio 10 dieną marių parko saloje vyks įsimintiniausias jaunimo renginys ,,Festivalis YRA”. Jeigu dar dvejoji “imk” 6 priežastis, kodėl verta ateiti į “Festivalis YRA”:

1. Gera chebra

Festivalis YRA masinio susibūrimo vieta. Tad būtent čia gali sutikti naujų draugų, o kiekvieną draugystę stiprina bendri prisiminimai. Griebk draugus ir įsimintiniausia vasaros renginį prisiminkime kartu.

2. Atrask save.

Jei dar tiksliai nežinai, ką nori veikti gyvenime, šis festivalis gali tau padėti. Turėsi galimybę pasikalbėti su žinomais žmonėmis, kaip jie atrado save ir savo kelią į sėkmę. Taip pat tarp įvairių veiklų gali atrasi savo mėgstamiausią.

3. Rasi, ką veikti

Esi sporto mėgėjas, o gal labiau meniškos sielos žmogus? Šiame festivalyje tu tikrai atrasi tai, kas tau patiks. Bus ne tik puiki sporto programa, bet ir diskusijos su žinomais žmonėmis, garsių veikėjų istorijos, įdomios pramogos bei puiki muzika.

4. Pasirodyk

Festivalyje vyks Open Stage, kurio metu galėsi atskleisti savo turimą talentą ar atrasti jį iš naujo. Be abejo, tavęs laukia ir puikūs rėmėjų prizai.

5. Tai sukurta specialiai tau.

Organizatoriai stengiasi sukurti kuo puikesnę atmosferą, pramogas, kad dalyviai galėtų mėgautis viso festivalio metu. Susipažinti, patirti, juokis, šokti, dainuoti ir visa tai vienoje vietoje- saloje.

6. Matyti veidai

Festivalyje sutiksi ne tik savo draugus, tačiau ir miesto bendruomenės narius, žymius marijampoliečius, Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždes: Biplan, V.Baumila, Sadboi ir kitus. Jei dar abejoji ar dalyvauti Festivalyje – nedelsk, o daugiau informacijos rasi www.festivalisyra.lt