Naujienos

Igliaukos seniūnijoje – naujos ES investicijos

Vakar, gegužės 16 dieną, Igliaukos seniūnijoje vyko projekto „Viešosios infrastruktūros gerinimas Igliaukos gyvenvietėje“ viešasis svarstymas ir diskusijos su gyventojais.

Šis investicinis projektas sukurs kokybiškesnę, patrauklesnę aplinką seniūnijos gyventojams, o saugi ir nauja infrastruktūra pagerins miestelio estetinį vaizdą.

Viešosios infrastruktūros gerinimo Igliaukos gyvenvietėje projekto metu bus įrengti pėsčiųjų takai Taikos ir Šilelio gatvėse, taip pat bus įrengta aktyvaus poilsio sporto įrenginių aikštelė su pėsčiųjų taku tarp Jaunimo ir Mokyklos gatvių.

Gatvės, kuriose bus įrengti pėsčiųjų takai pasirinktos pasitarus su Igliaukos seniūnu ir vietos gyventojais, nes būtent šiomis miestelio gatvėmis juda sunkiasvoris transportas, taip sukeldamas nesaugias situacijas pėstiesiems. Aktyvaus poilsio aikštelės vieta parinkta neatsitiktinai – ši teritorija ribojasi su 4 daugiabučiais namais ir gatve, kuria vaikai keliauja į Igliaukos Anzelmo Matučio gimnaziją bei Igliaukos vaikų darželį. Šioje miestelio dalyje gyvena daug jaunų šeimų auginančių mažamečius vaikus, todėl aktyvaus poilsio aikštelė taps patrauklia laisvalaikio praleidimo vieta. Gyventojai čia galės rasti 11 lauko sporto treniruoklių, pritaikytų įvairaus amžiaus žmonėms, o vaikai galės mėgautis įrengta vaikų žaidimo aikštele su saugia gumine danga, karstyne, karusele ir kitais žaidimo įrenginiais. Tėvai stebėti žaidžiančius vaikus galės patogiai įsitaisę ant naujų suolelių. Teritorijos švarai užtikrinti, aikštelėje atsiras šiukšliadėžės. Papildomam jaukumui, teritorijos rytinėje pusėje bus įrengta 1 metro aukščio kalvelė, kuri bus apželdinta kalnų pušimis, o estetinį vaizdą bjaurojantys seni dujų rezervuarai – demontuoti.

„Kiekvienas įgyvendinamas investicinis projektas yra skirtas gyventojams ir jų gyvenimo kokybei pagerinti. Todėl žiūrime į tai atsakingai ir išklausome gyventojus. Be abejo, ne visada galime įvykdyti jų prašymus, dėl griežtų finansavimo sąlygų aprašų, tačiau visuomet stengiamės diskutuoti, paaiškinti, pasitarti. Tikimės, kad šio projekto metu įgyvendintos veiklos ir sukurta patraukli infrastruktūra patiks Igliaukos miestelio gyventojams“ – kalbėjo Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valdas Tumelis.

Bendra numatoma projekto vertė – 234312 Eur

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius