Kultūra Naujienos Renginiai

Birželio 29 d. Baraginę drebins „Dainų ir šokių sūkury…“

Birželio 29 dieną kviečiame visus susitikti Baraginėje vyksiančioje tradicinėje vasaros šventėje „Dainų ir šokių sūkury…“!
      Jokių amžiaus apribojimų – pramogų pakaks visiems. Šventė sudomins ir įtrauks visus nuo pačių mažiausių iki vyriausių!
     Jau nuo pat 18 valandos visų lauks pramogų ir amatų kiemelis – galėsite išbandyti savo stiprumą ir tvirtumą, ar įsigyti lietuviško sūrio, duonos, rankdarbių ar žaislų mažiesiems, o tuo tarpu mažieji šventės dalyviai galės mėgautis Baltijos kinologijos centro augintinių atliekamais pasirodymais.
      Nuo 18:30, visus mažuosius šventės dalyvius kviesime žaisti įvairius žaidimus, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse, lauks spalvingi balionai ir muilo burbulai.
     Nuo 19 valandos visų lauksime šventės atidaryme, kurį vainikuos nuostabus koncertas! Koncerto metu išvysite Kvietiškio dvaro istorinio šokio grupę „Reverence“, šokių kolektyvą „KorNi“, Kybartų kultūros centro liaudiškos muzikos kapelą „Žemyna“, Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriaus jaunimo kapelą „Svaja“, ir visiems puikiai pažįstamą grupę „Vairas“! Koncerto metu jūsų lauks įvairios staigmenos ir siurprizai, o viso renginio metu Jus lydės teatro, kino ir televizijos aktorius, renginių ir TV laidų vedėjas Gintaras Mikalauskas!
      O renginio pabaigoje visus kviesime į diskoteką po atviru dangumi, kur galėsite mėgautis puikia muzika, šviesomis ir gera nuotaika!
      Iki susitikimo dainų ir šokių sūkury…
      Renginio rėmėjai – UAB „Juodeliai“, Marijampolės kultūros centras, Marijampolės seniūnija, parduotuvė „Laukų brydė“. Informaciniai rėmėjai – „Suvalkietis“, radijo stotis „Kapsai“, naujienų portalas „Neo media“. Renginio organizatoriai – Baraginės kaimo bendruomenė, Marijampolės kultūros centro Baraginės skyrius.
      Renginys yra projekto „Dainų ir šokių sūkury…“ dalis. Projektas finansuojamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai, Lietuvos valstybės biudžeto ir Marijampolės savivaldybės lėšomis.